MENU

Kosmetika

Wellness Frymburk & Odpočinek pro hlavu i tělo

Nabízíme několik druhů kosmetického ošetření – pro zralou plet’ i mladou problematickou plet’. Můžete si vybrat ošetření Rosa Graf a také českou dermokosmetikou SynCare, které obsahuje i čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.

 

 

NOVĚ NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Krátké peelingové ošetření G20 Aha phytohal peelingem se zklidňující alginátovou maskou

cca. 40 minut

580,-

 

Luxusní peelingové ošetření s G20 Aha phytohal peelingem s ovocnými kyselinami SynCare

cca. 90 minut

1200,-

 • Novy produkt G20 AHA PHytohal je rostlinný produkt na bázi chemického peelingu, avšak bez nežádoucích účinků (např. zčervenaní a podráždění pleti).
  Obsahuje nejčistější esence čtyř omlazujících kyselin (fytové, laktobionové, kojové a ferulové) a přírodní antioxidační složky – vitamín C a lékořicový extrakt. Harmonizující a hloubkový hydratační účinek posiluje kyselina hyaluronová. Ovocné kyseliny podporuji přirozenou regeneraci pleti a aktivně ji obnovuji.
  Omlazují, nepigmentují a zpevňují díky podpoře tvorby nového kolagenu.
  Tento peeling je vhodné aplikovat několikrát pro vetší a dlouhodobější efekt, nejlépe v rozmezí 3 týdnů. 

 

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Základní ošetření dermokosmetikou SynCare

cca. 60 minut

830,-

 • Odlíčení a základní čištění pleti, peeling k změkčení pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, lehké mechanické dočištění, sérum dle typu pleti, zapracování séra galvanickou žehličkou, masku dle typu pleti, závěrečný krém. 

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Speciální ošetření pleti dermokosmetikou SynCare doplněné
o alginátovou maskou

cca. 80 minut

1100,-

 • Odlíčení a základní čištění, povrchové čištění a tonizaci pleti, peeling dle typu pleti, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, mořská alginátová masku dle typu pleti, masáž obličeje a dekoltu, závěrečný krém. Alginátové masky velmi účinně hydratují a zpevňují pleť.

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Ceramidové ošetření zralé suché pleti

cca. 60 minut

750,-

 • Odlíčení a základní očištění speciálními přípravky pro suchou, citlivou pleť, výživné tonikum, omlazující pleťová maska, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, regenerační sérum s ceramidy, macadamiová výživná maska, závěrečný krém

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Ošetření mladé problematické pleti (akné) dermokosmetikou SYNCARE

30 - 40  minut

450,-

 • Vhodné i jako rychlé základní ošetření. Ošetření obsahuje hluboké čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, mechanické dočištění, aplikaci séra, masky dle typu pleti a krému

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Nadstandardní ošetření pleti s kyselinou hyaluronovou Rosa Graf

cca. 80 minut

1300,-

 • Aktivně intenzivní ošetření pro viditelně pevnější, hladší a sjednocený vzhled pleti. Vyvážené množství nízko a vysoko molekulární kyseliny hyaluronové a Aloe Barbadensis dodá pevné pleti nejlepší možnou hydratační péči. Ošetření vytváří příznivé podmínky pro buněčné dělení a stimuluje pokožku k vyšší tvorbě kolagenu a elastinu. Ošetření je proto vhodné pro všechny typy pleti pro její viditelně jasnější vzhled.
 • peeling, detoxikační jílová maska, hyaluronové sérum, hyaluronová krémová maska, masáž obličeje a dekoltu speciálním hyaluronovým krémem

 
Všechna ošetření zahrnují úpravu obočí.

Doplňkové služby

TYP SLUŽBY

CENA

Brow bar - úprava a barvení obočí ( cca. 30 minut)

180,-

Barvení obočí

80,-

Barvení řas

80,-

Laminace obočí + barvení

490,-


Depilace

TYP SLUŽBY

CENA

Horní ret

80,-

Brada

80,-

Lýtka

od 350,-

Celé nohy

od 450,-

 

DOPORUČENÉ POBYTY