MENU

Kosmetika

Wellness Frymburk & Odpočinek pro hlavu i tělo

Nabízíme několik druhů kosmetického ošetření – pro zralou plet’ i mladou problematickou plet’. Můžete si vybrat ošetření Rosa Graf a také českou dermokosmetikou SynCare, které obsahuje i čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.

 

 

NOVĚ NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Krátké peelingové ošetření G20 Aha phytohal peelingem se zklidňující alginátovou maskou

cca. 40 minut

580,-

 

Luxusní peelingové ošetření s G20 Aha phytohal peelingem s ovocnými kyselinami SynCare

cca. 90 minut

950,-

 • Novy produkt G20 AHA PHytohal je rostlinný produkt na bázi chemického peelingu, avšak bez nežádoucích účinků (např. zčervenaní a podráždění pleti).
  Obsahuje nejčistější esence čtyř omlazujících kyselin (fytové, laktobionové, kojové a ferulové) a přírodní antioxidační složky – vitamín C a lékořicový extrakt. Harmonizující a hloubkový hydratační účinek posiluje kyselina hyaluronová. Ovocné kyseliny podporuji přirozenou regeneraci pleti a aktivně ji obnovuji.
  Omlazují, nepigmentují a zpevňují díky podpoře tvorby nového kolagenu.
  Tento peeling je vhodné aplikovat několikrát pro vetší a dlouhodobější efekt, nejlépe v rozmezí 3 týdnů. 

 

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Základní ošetření dermokosmetikou SynCare

cca. 60 minut

730,-

 • Odlíčení a základní čištění pleti, peeling k změkčení pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, lehké mechanické dočištění, sérum dle typu pleti, zapracování séra galvanickou žehličkou, masku dle typu pleti, masáž obličeje a dekoltu, závěrečný krém. 

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Speciální ošetření pleti dermokosmetikou SynCare doplněné
o alginátovou maskou

cca. 80 minut

850,-

 • Odlíčení a základní čištění, povrchové čištění a tonizaci pleti, peeling dle typu pleti, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, mořská alginátová masku dle typu pleti, masáž obličeje a dekoltu, závěrečný krém. Alginátové masky velmi účinně hydratují a zpevňují pleť.

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Ceramidové ošetření zralé suché pleti

cca. 60 minut

750,-

 • Odlíčení a základní očištění speciálními přípravky pro suchou, citlivou pleť, výživné tonikum, omlazující pleťová maska, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje a dekoltu, regenerační sérum s ceramidy, macadamiová výživná maska, závěrečný krém

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Ošetření mladé problematické pleti (akné) dermokosmetikou SYNCARE

30 - 40  minut

450,-

 • Vhodné i jako rychlé základní ošetření. Ošetření obsahuje hluboké čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, mechanické dočištění, aplikaci séra, masky dle typu pleti a krému

TYP OŠETŘENÍ

TRVÁNÍ

CENA

Nadstandardní ošetření pleti s kyselinou hyaluronovou Rosa Graf

cca. 80 minut

1100,-

 • Aktivně intenzivní ošetření pro viditelně pevnější, hladší a sjednocený vzhled pleti. Vyvážené množství nízko a vysoko molekulární kyseliny hyaluronové a Aloe Barbadensis dodá pevné pleti nejlepší možnou hydratační péči. Ošetření vytváří příznivé podmínky pro buněčné dělení a stimuluje pokožku k vyšší tvorbě kolagenu a elastinu. Ošetření je proto vhodné pro všechny typy pleti pro její viditelně jasnější vzhled.
 • peeling, detoxikační jílová maska, hyaluronové sérum, hyaluronová krémová maska, masáž obličeje a dekoltu speciálním hyaluronovým krémem

 
Všechna ošetření zahrnují úpravu obočí.

Doplňkové služby

TYP SLUŽBY

CENA

Brow bar - úprava a barvení obočí ( cca. 30 minut)

180,-

Barvení obočí

80,-

Barvení řas

80,-

Laminace obočí + barvení

490,-


Depilace

TYP SLUŽBY

CENA

Horní ret

80,-

Brada

80,-

Lýtka

od 350,-

Celé nohy

od 450,-

 

DOPORUČENÉ POBYTY