MENU

Rodinný hotel Maxant ve Frymburku na Lipně

Výhodná poloha v blízkosti jezera Lipno

Rodinný hotel Maxant, poskytující ubytování na lipenské přehradě, najdete na náměstí malebného městečka Frymburk, které leží na břehu přehrady Lipno. Pohoří Šumava už je odtud co by kamenem dohodil.

Náš hotel u jezera Lipno je snadno přístupný. Všude je to blízko - k jezeru, cyklistické stezce i do lyžařských areálů v okolí. Nic vám nebude bránit užít si klidnou dovolenou v čisté přírodě Šumavy v jižních Čechách.

 

Hotelové spa a wellness 

Hotel disponuje vlastním wellness centrem.
Najdete v něm vnitřní bazén, finskou a parní saunu, infrasaunu, whirlpool, solárium, relaxační místnost i šumavské bylinné koupele. Můžete si vybrat z široké nabídky masáží a zábalů, kosmetiky nebo si dopřát pedikúru a manikúru. 

 

Vše pod jednou střechou

Od nás nikam nemusíte. Přístřeší a péči Vám poskytneme už od snídaně. Dopoledne si dopřejete pedikúru, po obědě relax v bazénu nebo při masáži. K dispozici je Vám i sauna. Kávu si vychutnáte v hotelové cukrárně a večer můžete zakončit dobrou večeří a vínem v naší restauraci. Přijeďte si užít kvalitní ubytování v blízkosti Lipenské přehrady a malebné Šumavy.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..