MENU

Rodinný hotel Maxant ve Frymburku na Lipně

Hotel, který si zkrátka zamilujete ♥

Rodinný hotel Maxant, poskytující ubytování na lipenské přehradě, najdete na náměstí malebného městečka Frymburk, které leží na břehu přehrady Lipno. Pohoří Šumava už je odtud co by kamenem dohodil.

Náš hotel u jezera Lipno je snadno přístupný. Všude je to blízko - k jezeru, cyklistické stezce i do lyžařských areálů v okolí. Nic vám nebude bránit užít si klidnou dovolenou v čisté přírodě Šumavy v jižních Čechách.

 

Wellness hotel Frymburk & Nechte se u nás rozmazlovat

Hotel disponuje vlastním wellness centrem.
Najdete v něm vnitřní bazén, finskou a parní saunu, infrasaunu, whirlpool, solárium, relaxační místnost i šumavské bylinné koupele. Můžete si vybrat z široké nabídky masáží a zábalů, kosmetiky nebo si dopřát pedikúru a manikúru

 

Vše pod jednou střechou

Od nás nikam nemusíte. Přístřeší a péči Vám poskytneme už od snídaně. Dopoledne si dopřejete pedikúru, po obědě relax v bazénu nebo při masáži. K dispozici je Vám i sauna. Kávu si vychutnáte v hotelové cukrárně a večer můžete zakončit dobrou večeří a vínem v naší restauraci. Přijeďte si užít kvalitní ubytování v blízkosti Lipenské přehrady a malebné Šumavy.