MENU

Služby

Stravování

Hledáte-li pro Vaši dovolenou na jihu příjemný hotel u přehrady Lipno nebo jen krátké ubytování na Lipně, potom je náš hotel ideální volbou.

Snídaně

Naše bohatá snídaňová nabídka určitě uspokojí jak zastánce zdravé stravy, tak ty, kteří milují klasickou snídani (vajíčka na různé způsoby, slanina, párky, sýry...). Můžete u nás ochutnat domací marmeládu i koláče. Snídaně formou švédského stolu se podává od 8:00 do 10:00 hodin a je zahrnuta v ceně ubytování našeho hotelu u Lipna. 

Stravování ala carte

Naše restaurace je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Najdete zde jídelní lístek, který nabízí převážně jídla české kuchyně v klasické i odlehčené verzi. Hotelová restaurace je také nekuřácká. Kouřit ale můžete na terasách, kde je v zimních měsících umístěna hřejivá lampa.

Recepce

Recepce je otevřena od 8:00 do 19:00.

  • Zajišťuje nejen rezervaci pokojů, ale i rezervaci wellness služeb a dalších doplňkových služeb. 
  • V den příjezdu pro Vás budou pokoje připraveny v 15:00 (check in). Kontaktujte prosím telefonicky recepci, pokud předpokládáte příjezd po 18. hodině. 
  • Úklid pokojů během pobytu probíhá mezi 10:00 a 16:00 hodinou. 
  • V den odjezdu prosíme o uvolnění pokojů do 10:00 (check out), pozdější uvolnění pokojů je možné za příplatek a pokud to dovoluje aktuální obsazenost hotelu.

Parkování

Parkoviště je přímo před hotelem ve Frymburku a pro ubytované hosty je zdarma. Garáž je umístěna cca 200 m od hotelu a lze ji rezervovat za poplatek. Vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst v garáži, doporučujeme rezervovat garáž současně s rezervací ubytování v našem Hotelu Maxant u Lipna.

Internet

Celý hotel, včetně pokojů, je pokryt WI-FI připojením. Internet v prostorách recepce a restaurace je pro hotelové hosty zdarma. Pokud plánujete v našem hotelu služební cestu nebo budete muset i během dovolené pracovat, můžete si za malý poplatek dokoupit vysokorychlostní internet. 

Dárkové poukazy

Nabízíme dva druhy dárkových poukazů 

1. Dárkový poukaz na určitou službu nebo konkrétní balíček – poukaz lze objednat emailem, napište nám prosím na jakou službu nebo balíček ho máme vystavit a pro koho má být, my Vám poté pošleme pokyny k platbě a po zaplacení Vám poukaz pošleme emailem nebo poštou.

2. Dárkový poukaz na určitou hodnotu  - minimální částka je  500,-, tento druh poukazu si můžete objednat online, po zadání částky a potvrzení dostanete pokyny k platbě. Po zaplacení Vám poukaz pošleme emailem. Poukaz lze objednat zde.

Platnost poukazu je jeden rok a  po vystavení je „poukaz” nevratný a nelze za něj požadovat finanční náhradu.

Zvířata

Od 17.1. 2020 je pes malého plemene  povolen za poplatek je 200,- / noc.
Abychom zaručili maximální pohodlí a hygienu pro všechny hosty, není zvířatům pes povolen vstup do wellness centra a do restaurace v době snídaní.
Ve veřejných prostorách hotelu musí být pes na vodítku.
Pokud Váš pejsek špatně snáší nové prostředí nebo není zvyklý být sám, vezměte si prosím sebou přepravní box, kde muže být umístěn během Vaší nepřítomnosti v hotelovém pokoji (např. při snídani).

DOPORUČENÉ POBYTY