MENU

Služby

Stravování

Hledáte-li pro Vaši dovolenou na jihu příjemný hotel u přehrady Lipno nebo jen krátké ubytování na Lipně, potom je náš hotel ideální volbou.

Snídaně

Naše bohatá snídaňová nabídka určitě uspokojí jak zastánce zdravé stravy, tak ty, kteří milují klasickou snídani (vajíčka na různé způsoby, slanina, párky, sýry...). Můžete u nás ochutnat domací marmeládu i koláče. Snídaně formou švédského stolu se podává od 8:00 do 10:00 hodin a je zahrnuta v ceně ubytování našeho hotelu u Lipna. Bezlepkové pečivo a bezlaktózové mléko rádi připravíme při snídaní za poplatek 50,- / den.(Prosím, dejte nám vědět dopředu, že budete potřebovat tuto speciální dietu).

Polopenze

V ceně našich rodinných balíčků je i polopenze (večeře). Hlavní jídlo si můžete vybrat ze dvou možností a kromě hlavního jídla je v ceně i polévka, moučník a salát. Večere v rámci polopenze se podává mezi 18 – 19 hodinou.

Stravování ala carte

Naše restaurace je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Najdete zde jídelní lístek, který nabízí převážně jídla české kuchyně v klasické i odlehčené verzi. Hotelová restaurace je také nekuřácká. Kouřit ale můžete na terasách, kde je v zimních měsících umístěna hřejivá lampa.

Recepce

Recepce je otevřena od 8:00 do 20:00.

  • Zajišťuje nejen rezervaci pokojů, ale i rezervaci wellness služeb a dalších doplňkových služeb. 
  • V den příjezdu pro Vás budou pokoje připraveny v 15:00 (check in). Kontaktujte prosím telefonicky recepci, pokud předpokládáte příjezd po 18. hodině. 
  • Úklid pokojů během pobytu probíhá mezi 10:00 a 16:00 hodinou. 
  • V den odjezdu prosíme o uvolnění pokojů do 10:00 (check out), pozdější uvolnění pokojů je možné za příplatek a pokud to dovoluje aktuální obsazenost hotelu.

Parkování

Parkoviště je přímo před hotelem ve Frymburku a pro ubytované hosty je zdarma. Garáž je umístěna cca 200 m od hotelu a lze ji rezervovat za poplatek. Vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst v garáži, doporučujeme rezervovat garáž současně s rezervací ubytování v našem Hotelu Maxant u Lipna.

Internet

Celý hotel, včetně pokojů, je pokryt WI-FI připojením. Internet v prostorách recepce a restaurace je pro hotelové hosty zdarma. Pokud plánujete v našem hotelu služební cestu nebo budete muset i během dovolené pracovat, můžete si za malý poplatek dokoupit vysokorychlostní internet.

Zvířata

Abychom zaručili maximální pohodlí a hygienu pro všechny hosty a s ohledem na přání většiny hostů nebudou zvířata v našem hotelu ani v restauraci od 1.1.2019 povolena.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..