MENU

Ubytování ve Frymburku na Lipně

Dovolená na Lipně v rodinném hotelu MAXANT ***

Láká Vás dovolená na Lipně? Hotel Maxant ve Frymburku poskytuje ubytování ve 24 útulných pokojích. Naši hosté si mohou vybrat z ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, 3 - lůžkových pokojích nebo v rodinných apartmánech se 2 ložnicemi. Prozkoumejte ceník nebo pobytové balíčky. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

 

Naše pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, televizí se satelitním příjmem, trezorem, rychlovarnou konvicí se setem k přípravě kávy nebo čaje, malou ledničkou, výběrem čaje a kávy v den příjezdu. Na pokoji po příjezdu najdete i lahev vody a župany. Některé pokoje hotelu Maxant mají zimní zahradu nebo balkon. Na vyžádání předem lze na některé pkoje umístit přistýlku nebo dětskou postýlku. Podkrovní rodinné apartmány a některé další pokoje jsou vybaveny klimatizací.

Maxant patří mezi ty hotely na Lipně, jež mají uzpůsobené ubytování také pro osoby se sníženou pohyblivostí, např. vozíčkáře. Výtah umožňuje bezbariérový přístup do většiny pokojů a do všech částí hotelu Maxant. Dva pokoje jsou bezbariérové. Ubytování v hotelu Maxant je nekuřácké. Kouření na balkonech je samozřejmě povoleno. Pokud kouříte, rezervujte si, prosím, v předstihu pokoj s balkonem.