MENU

Království lesa

V Království lesa čeká na návštěvníky bezpočet nevšedních a nezapomenutelných zážitků. Originální prolézačky, lanovky, dřevěné domky, rozsáhlé provazové sestavy, houpačky a další herní prvky jsou přímo inspirovány životem v lese.

Děti tak mohou odhalit tajemství skryté v útrobách lesa a zároveň se naučit rozeznávat stromy nebo zjistit, jaké vlastnosti má dřevo. Budou poznávat zvířecí stopy a pochopí zákonitosti života lesního společenství.

Zaskotačit si můžete hned při vstupu na obří trampolíně. Následně potkáte stádo malých koziček, které jsou velice přátelské i k Vašim nejmenším. Nemine Vás ani lanovka, na které se můžete svézt dlouhých 25 m. Tak pořádně držet! Pro naše nejmenší jsou připraveny lesní domečky nebo pískoviště/šiškoviště, kde si mohou plnohodnotně vybít svou dětskou energii.

Zážitkový park Království lesa je určen pro rodiče s dětmi. Především těm nejmenším má příjemným způsobem přiblížit to, co se odehrává v mechu a mlází, v lesních houštinách nebo mezi mladými stromky či v mraveništi. Rozsáhlá lanová centra připomínají stezky pro veverky, kuny, jezevce nebo lišky.

Království lesa se nachází v těsné blízkosti Stezky Korunami stromů v Lipně nad Vltavou.