Jihočeská jízdenka Jikord plus

 

Přemýšlíte, jak to udělat, abyste se podívali na Lipno s celou rodinou a každý člen rodiny si užil den po svém? S Jihočeskou jízdenkou Jikord plus zkombinujete různá místa v okolí Lipna a snadno navštívíte několik olympijských míst za jeden jediný den. 


Ještě nikdy nebylo cestování po jižních Čechách tak jednoduché a levné. Ať už si chcete udělat výlet sami či vytáhnout celou rodinu, nabízí se jednoduché a efektivní řešení v podobě jihočeské jízdenky společnosti Jikord. Tahle krasavice zajistí maximální zážitky za minimální peníz. Jedná se o celodenní cestovní doklad, s nímž pohodlně využijete vlaky, autobusy a dokonce i městské hromadné dopravy po celých jižních Čechách.

S jihočeskou jízdenkou si tak můžete naplánovat celodenní rodinný výlet za kulturou, památkami, gastronomií, přírodou nebo příbuznými. Jízdenka platí po celém území jižních Čech a kromě toho ji lze směle využít i na lince WA15 Telč – Raabs an der Thaya (i v Kraji Vysočina a Dolním Rakousku) a dále na celé lince 433 710 Zelené autobusy (i v Plzeňském kraji). Doklad je platný na celý jeden den s přesahem do třetí hodiny ranní dne následujícího. Cena je jednotná a velice příznivá. Stojí 250,- a ve všední den se sveze jeden dospělý spolu s jedním dítětem do 15 let. O víkendech a svátcích je pak nabídka ještě zajímavější, neboť na jediný doklad vycestuje celá rodina tj. dva dospělí a až tři děti a to stále za jednotnou cenu 250 korun.

Jihočeskou jízdenku zakoupíte na vlakových ale i autobusových nádražích a můžete využít i ve vozech hromadné dopravy v Písku, Táboře, Strakonicích, Prachaticích, Českých Budějovicích a Jindřichově Hradci. Podrobný seznam smluvních dopravců a distribučních míst naleznete na stránkách www.jihoceskajizdenka.cz

S jihočeskou jízdenkou tak můžete za jeden celý den navštívit nespočet míst a zažít řadu společných zážitků. Na své si přijde každý a výlet se dá naplánovat z jakékoliv světové strany. Během jednoho dne tak navštívíte několik jihočeských měst, pokochat se historickými centry nebo přírodním bohatstvím a zakončit to příjemnou lokální gastronomií. Tipy na výlet rovněž naleznete na výše zmíněných stránkách.

Užijte si olympijský park Lipno-Rio s Jihočeskou jízdenkou Jikord plus. © Copyright 2015 Hotel Maxant.
Značka Hotel Maxant je registrovanou ochrannou známkou.

Produkce Alistra.cz. SEO stránek provádí společnost Alistra s.r.o.