Hotelová
videa videa

Vítá Vás rodinný hotel MAXANT ve Frymburku na LipněMalebný Frymburk

Frymburk je na své návštěvníky připraven a nespoléhá pouze na svůj hlavní magnet - "jihočeské moře" Lipno. Kromě základních služeb nabízí i další lákadla pro trávení volného času.

Na své si přijdou aktivní sportovci, rodiny s dětmi i senioři, kteří upřednostňují klidnější dovolenou. Penzion Frymburk Lipno vám nabídne maximální relax i v podobě hotelového wellness v okolí Lipna.

Rodinná atmosféra

Hotel Maxant jsme založili v roce 1992, a patří tak mezi ubytovací zařízení na úrovni hotel a penzion ve Frymburku u přehrady Lipno, které mají již dlouhou tradici. Poskytujeme kvalitní ubytování u Lipna za příznivé ceny a záleží nám na tom, abyste od nás odjížděli vždy spokojení.

Od začátku se snažíme o osobní přístup ke každému hostovi. Možná právě proto patříme mezi oblíbené penziony na Lipně a penziony Frymburk vůbec. Nejsme jako jiné hotely u Lipna. Náš host není jen jeden ze sta, ale má jméno a tvář. Jsme jediný wellness hotel ve Frymburku s osobitým přístupem. Přečtěte si naše recenze.


Výhodná poloha

Rodinný hotel Maxant, poskytující ubytování na lipenské přehradě, najdete na náměstí malebného městečka Frymburk, které leží na břehu přehrady Lipno. Pohoří Šumava už je odtud co by kamenem dohodil.

Náš hotel u jezera Lipno je snadno přístupný. Všude je to blízko - k jezeru, cyklistické stezce v jeho okolí, i do sportovních areálů na Lipně. Nic vám nebude bránit užít si klidnou dovolenou v čisté přírodě Šumavy v jižních Čechách.

Pokud sháníte volné hotely a pensiony Lipno, věříme, že Vám naše poloha a skvělý servis pomohou s rozhodnutím, kde se ubytovat.Wellness i dobré jídlo

Bazén a sauna v hotelu u přehrady Lipno, letní terasa i odpočívárna, masáževířivka a také vyhlášená cukrárna. To je Vaše dovolená u Lipna, Frymburk.

Nespoléháme se jen na pěkné okolí. Relax a odpočinek si vychutnáte, i když se počasí zrovna nevyvede a nudit se u nás rozhodně nebudete. 

Hledáte-li wellnesshotel u Lipna, právě jste ho našli. Pozor na chybně psanou variantu welnes sauna Lipno, welnes pension Frymburk, welness Frymburk či hotel wellnes Frymburk, bazen frymburk. Setkáváme se i s nesprávným názvem hotel Maxtant. Wellness i dobré jídlo, to je dovolená ve Frymburku na Lipně, nedaleko obce Lipno nad Vltavou.Vše pod jednou střechou

Od nás nikam nemusíte. Přístřeší a péči Vám poskytneme už od snídaně. Dopoledne si dopřejete pedikúru, po obědě relax v bazénu nebo při masáži. K dispozici je Vám i sauna. Kávu si vychutnáte v hotelové cukrárně a večer můžete zakončit dobrou večeří a vínem v naší restauraci. Přijeďte si užít kvalitní ubytování v blízkosti Lipenské přehrady a malebné Šumavy. Slovní spojení "restaurace Frymburk" Vás zavede do gastronomického světa restaurace hotelu Maxant. 

Dovolená u přehrady Lipno je vždy balzámem pro Vaše nervy.

Pro výletníky, cyklisty i lyžaře

Užijte si sport v okolí Frymburku, které nabízí nesčetné možnosti pěších i cyklistických výletů. Určitě Vás okouzlí rozhledna Lipno, známá jako Stezka korunami stromů.

Ať náš hotel u Lipna navštívíte kvůli letnímu koupání a vodním sportům, nebo si na Šumavu přijedete zalyžovat či zabruslit, my uděláme maximum pro to, abyste si opravdu odpočinuli. Náš hotel na jezeře Lipno je místo pro Vaši dovolenou v létě i v zimě, aktivní i relaxační, na kole i na lyžích. Naše nejprodávanější pobytové balíčky

 

Frymburský rodinný pobyt (3 noci s polopenzí)

2.1. - 17.11. 2019

Cena od 3 600,-/dosp. osoba

Prožijte příjemně strávený čas s Vaší rodinou! 

Šumavský rodinný pobyt (4 noci s polopenzí)

2.1. - 17.11. 2019

Cena od 4 690,-/dosp. osoba

Rodinný pobyt, který si užije celá rodina!

Novinky


© Copyright 2015 Hotel Maxant.
Značka Hotel Maxant je registrovanou ochrannou známkou.

Produkce Alistra.cz. SEO stránek provádí společnost Alistra s.r.o.